hakkimizda

HAKKIMIZDA

Bir firma üstlendiği taahhütleri başarıyla yerine getirebildiği derecede iyidir.

• Dürüst, güvenilir, dünyadaki değişime ve gelişime paralel olarak, teknolojiyle dost, uluslararası standartlar paralelinde, sektörde referans alınan bir firma olacak şekilde hedeflerimizi sürekli yükseltmektir.

• Firma olarak; yaptığımız işlerde görselliği ve işlevselliği harmanlayıp organizasyon, bilgi akışı, sürat, yüksek iş ahlakı ve eğitimli, tecrübeli çalışanlarımız ile müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz olarak tamamlamaktır.

• Müşteri için akılcı çözümler üreten, daima kazandıran güvenilir çözüm ortağı olmaktır. Danışmanlık, tasarım, mimarlık, mühendislik, uygulama ve kontrol süreçlerine üst düzey- de cevap verecek ekip ve donanım ile üreteceğimiz özel proje ve çözümlerimiz ile ulusal ve uluslararası düzeyde örnek çalışmalara imza atmak ve sürekli gelişen kurumsal bir firma olmak.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan firmamız,

*Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğini koruyan, ülkemiz ekonomisine katkısını sürekli olarak arttırmayı hedeflemektedir.

* Sırasıyla mimari ve iç mimari projelendirme, peyzaj ve çevre tasarımı, 3D Lazer Scaner(FARO), inşaat ve daha birçok alanda hizmetler veren, en önemlisi dürüstlük ilkesini ön planda tutan 1010 Proje müşteri mutluluğunu daima göz önünde tutarak, hizmet kalitesini ve güvenilirliğini artırmaktadır.

*Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projeler ile ülkemizin önemli mimari yapıtlarını inşa etme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız

"Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz vardır." (MİMAR SİNAN)

TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

+8 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.